AHA25AFB-3R48
MFR.Part #
AHA25AFB-3R48
JLCPCB Part #
C1568409
Description
25W 3.48Ω Wirewound Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS