AHA25AFB-3R09
MFR.Part #
AHA25AFB-3R09
JLCPCB Part #
C6464407
Description
25W 3.09Ω Wirewound Resistor ±1% ±200ppm/℃ Plugin Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS