AHA25AFB-3K74
MFR.Part #
AHA25AFB-3K74
JLCPCB Part #
C1568939
Description
25W 3.74kΩ Wirewound Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS