AHA25AFB-3K57
MFR.Part #
AHA25AFB-3K57
JLCPCB Part #
C1568944
Description
25W 3.57kΩ Wirewound Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS