AHA25AFB-3K48
MFR.Part #
AHA25AFB-3K48
JLCPCB Part #
C1568917
Description
25W 3.48kΩ Wirewound Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS