AHA25AFB-3K01
MFR.Part #
AHA25AFB-3K01
JLCPCB Part #
C1568932
Description
25W 3.01kΩ Wirewound Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS