AHA25AFB-30R9
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
AHA25AFB-30R9
JLCPCB Part #
C1568358
Package
Plugin
Description
25W 30.9Ω Wirewound Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS