AHA25AFB-2R67
MFR.Part #
AHA25AFB-2R67
JLCPCB Part #
C1568350
Description
2.67Ω 25W Wirewound Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS