AHA25AFB-2R21
MFR.Part #
AHA25AFB-2R21
JLCPCB Part #
C1568563
Description
2.21Ω 25W Wirewound Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS