AHA25AFB-2K74
MFR.Part #
AHA25AFB-2K74
JLCPCB Part #
C1568433
Description
2.74kΩ 25W Wirewound Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS