AHA25AFB-2K55
MFR.Part #
AHA25AFB-2K55
JLCPCB Part #
C1568438
Description
2.55kΩ 25W Wirewound Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS