AHA25AFB-2K49
MFR.Part #
AHA25AFB-2K49
JLCPCB Part #
C1568492
Description
2.49kΩ 25W Wirewound Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS