AHA25AFB-2K26
MFR.Part #
AHA25AFB-2K26
JLCPCB Part #
C1568572
Description
2.26kΩ 25W Wirewound Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS