AHA25AFB-2K05
MFR.Part #
AHA25AFB-2K05
JLCPCB Part #
C7213835
Description
2.05kΩ 25W Wirewound Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS