AHA25AFB-280R
MFR.Part #
AHA25AFB-280R
JLCPCB Part #
C1568793
Description
25W 280Ω Wirewound Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS