AHA25AFB-249R
MFR.Part #
AHA25AFB-249R
JLCPCB Part #
C1568528
Description
249Ω 25W Wirewound Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS