AHA25AFB-1R54
MFR.Part #
AHA25AFB-1R54
JLCPCB Part #
C1568497
Description
1.54Ω 25W Wirewound Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS