AHA25AFB-1R15
MFR.Part #
AHA25AFB-1R15
JLCPCB Part #
C1568450
Description
1.15Ω 25W Wirewound Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS