AHA25AFB-1R
MFR.Part #
AHA25AFB-1R
JLCPCB Part #
C1568267
Description
1Ω 25W Wirewound Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS