AHA25AFB-1K24
MFR.Part #
AHA25AFB-1K24
JLCPCB Part #
C1568235
Description
1.24kΩ 25W Wirewound Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS