AHA25AFB-1K18
MFR.Part #
AHA25AFB-1K18
JLCPCB Part #
C1568237
Description
1.18kΩ 25W Wirewound Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS