AHA25AFB-16R9
MFR.Part #
AHA25AFB-16R9
JLCPCB Part #
C1568173
Description
16.9Ω 25W Wirewound Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS