AHA25AFB-16R2
MFR.Part #
AHA25AFB-16R2
JLCPCB Part #
C7071863
Description
16.2Ω 25W Wirewound Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS