AHA25AFB-158R
MFR.Part #
AHA25AFB-158R
JLCPCB Part #
C1568180
Description
158Ω 25W Wirewound Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS