AHA25AFB-14R7
MFR.Part #
AHA25AFB-14R7
JLCPCB Part #
C1568282
Description
14.7Ω 25W Wirewound Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS