AHA25AFB-12R4
MFR.Part #
AHA25AFB-12R4
JLCPCB Part #
C1568150
Description
12.4Ω 25W Wirewound Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS