AHA25AFB-0R75
MFR.Part #
AHA25AFB-0R75
JLCPCB Part #
C1568277
Description
25W 750mΩ Wirewound Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS