AHA25AFB-0R36
MFR.Part #
AHA25AFB-0R36
JLCPCB Part #
C1568207
Description
25W 360mΩ Wirewound Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS