AHA25AFB-0R3
MFR.Part #
AHA25AFB-0R3
JLCPCB Part #
C1568209
Description
25W 300mΩ Wirewound Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS