AHA25AFB-0R22
MFR.Part #
AHA25AFB-0R22
JLCPCB Part #
C1568185
Description
220mΩ 25W Wirewound Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS