AHA25AFB-0R21
MFR.Part #
AHA25AFB-0R21
JLCPCB Part #
C1568188
Description
210mΩ 25W Wirewound Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS