AHA10BJB-160R
MFR.Part #
AHA10BJB-160R
JLCPCB Part #
C7213831
Description
100W 160Ω Wirewound Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS