AHA10BFB-10R
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
AHA10BFB-10R
JLCPCB Part #
C6123162
Package
Plugin
Description
100W 10Ω Wirewound Resistor ±1% ±200ppm/℃ Plugin Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS