AHA10AFB-8R2
MFR.Part #
AHA10AFB-8R2
JLCPCB Part #
C1567946
Description
10W 8.2Ω Wirewound Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS