AHA10AFB-1R6
MFR.Part #
AHA10AFB-1R6
JLCPCB Part #
C1568003
Description
1.6Ω 10W Wirewound Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS