AHA10AFB-1R1
MFR.Part #
AHA10AFB-1R1
JLCPCB Part #
C1567988
Description
1.1Ω 10W Wirewound Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS