AF2512JK-07120RL
MFR.Part #
AF2512JK-07120RL
JLCPCB Part #
C5581134
Description
-55℃~+155℃ 120Ω 1W Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS