AF2512JK-07100KL
MFR.Part #
AF2512JK-07100KL
JLCPCB Part #
C7071498
Description
-55℃~+155℃ 100kΩ 1W Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS