AF2512FK-0749R9L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
AF2512FK-0749R9L
JLCPCB Part #
C7213446
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 1W 49.9Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS