AF2010JK-078K2L
MFR.Part #
AF2010JK-078K2L
JLCPCB Part #
C2138017
Description
-55℃~+155℃ 200V 750mW 8.2kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS