AF2010JK-077M5L
MFR.Part #
AF2010JK-077M5L
JLCPCB Part #
C3927943
Description
-55℃~+155℃ 7.5MΩ 750mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS