AF2010JK-0727KL
MFR.Part #
AF2010JK-0727KL
JLCPCB Part #
C4356367
Description
-55℃~+155℃ 27kΩ 750mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS