AF2010JK-0720KL
MFR.Part #
AF2010JK-0720KL
JLCPCB Part #
C2139436
Description
-55℃~+155℃ 200V 20kΩ 750mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS