AF2010JK-071K8L
MFR.Part #
AF2010JK-071K8L
JLCPCB Part #
C2139269
Description
-55℃~+155℃ 1.8kΩ 200V 750mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS