AF2010JK-0716KL
MFR.Part #
AF2010JK-0716KL
JLCPCB Part #
C2139298
Description
-55℃~+155℃ 16kΩ 200V 750mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS