AF2010JK-07110RL
MFR.Part #
AF2010JK-07110RL
JLCPCB Part #
C2137762
Description
-55℃~+155℃ 110Ω 200V 750mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS