AF2010FK-0712RL
MFR.Part #
AF2010FK-0712RL
JLCPCB Part #
C7071476
Description
-55℃~+155℃ 12Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS