AF164-FR-078K25L
MFR.Part #
AF164-FR-078K25L
JLCPCB Part #
C1738397
Package
0603x4
Description
4 62.5mW 8 8.25kΩ ±1% ±200ppm/℃ 0603x4 Resistor Networks, Arrays ROHS