AF164-FR-0773R2L
MFR.Part #
AF164-FR-0773R2L
JLCPCB Part #
C1739986
Description
4 62.5mW 73.2Ω 8 ±1% ±200ppm/℃ 0603x4 Resistor Networks, Arrays ROHS