AF164-FR-07698KL
MFR.Part #
AF164-FR-07698KL
JLCPCB Part #
C1740002
Description
4 62.5mW 698kΩ 8 ±1% ±200ppm/℃ 0603x4 Resistor Networks, Arrays ROHS